Oefengroepen

Wil je graag kennismaken met het waarnemen van levenskrachten en vormkrachten volgens de methode van Dorian Schmidt e.a.? Dit kan door deel te nemen aan kennismakingsdagen en aan oefengroepen in Nederland en Belgi√ę.

Voor wie in de antroposofische werkgebieden werkt, biedt de deelname aan een oefengroep een mogelijkheid om het etherische verder te leren kennen. Voor wie nog niet bekend is met antroposofie is dit een goede manier om vanuit eigen waarneming hiermee kennis te maken.

Naast de reeds bestaande oefengroepen o.l.v. Frans Romeijn zijn er sinds 2017 nieuwe oefengroepbegeleiders. Alle oefengroepbegeleiders kunnen benaderd worden voor het organiseren van kennismakingsdagen en oefengroepen.

Frans Romeijn, Den Haag, fromeijn@planet.nl, Stichting Speelruimte

Nieuwe begeleiders sinds 2017:
Marrie Kooderings Clemens, Almere, marrie.kooderings@gmail.com
Nico Landsman, Middelburg, nlandsman@gmail.com
Hans Lap, Rotterdam, hans@hlap.nl
Auke van der Meij, Driebergen, aukevandermeij@antroposofie.nl
Joost Poel, Den Haag, joost@beeldhouwwinkel.nl
Inge Swen, De Bilt, i.swen@telfort.nl

Kijk bij de links om oefengroepen te vinden.